Золотий Мандарин

Доставка тротуарной плитки

Доставка маніпулятором за 1 день

Оплата товару при отриманні

укладка тротуарной плитки

Якісне укладання від 200 грн/м2

Замер тротуарной плитки

Замір моб. 067-145-99-55

Тротуарная плитка Плац Антик

Плац Антик

Детальніше

Плита 900х450

Детальніше

Плита 300х300

Детальніше

Кольорова гама

сірий

коричневий

персиковий

червоний

гірчичний

чорний

білий

жовтий

росано

нуоро

грейс

флоренція

генуа

латина

болонья

сієна

тоскана

равена

месіна

модена

марсела

крема

палермо

савона

Купити тротуарну плитку Золотий Мандарин

Тротуарна плитка Золотий Мандарин – плитка високої якості за доступними цінами.

Зараз асфальт уже не тільки не модний, а й визнаний дуже застарілим матеріалом, що використовується для облаштування тротуарів, прибудинкової території або поверхні біля котеджу. Набагато більш прийнятна для цієї мети тротуарна плитка.

Пропонуємо вашій увазі плитку Золотий Мандарин. Це компанія, яка встигла за кілька років стати однією з найпопулярніших в Україні. У фірми продукція високої якості та невеликі ціни.

Асортимент та особливості плитки Золотого Мандарина

Виробництво тротуарної плитки від золотого мандарина оснащене тільки новітньою апаратурою. Вся продукція виготовляється методом вібропресування. Ця спеціальна методика дає змогу виготовляти продукцію максимально щільності. До того ж під час виготовлення застосовується виключно високоякісна сировина та безпечні фарби.

В асортименті серед тротуарної плитки Золотий Мандарин Обухів є вироби найрізноманітніших кольорів і відтінків. Ба більше, фірма вирізняється й різноманіттям форм плитки, яку можна легко комбінувати, створюючи унікальні композиції. Безліч тротуарних плиток дає можливість також використовувати їх для різних потреб:

 • Мощення тротуарів.
 • Обладнання торгових майданчиків на вулиці.
 • Прикрашання площ.
 • Створення затишку внутрішнього двору.
 • Виготовлення садових і паркових доріжок.

Таку плитку купують як приватні особи так і держава. Її зараз часто використовують у містах, селищах і селах.

До головних переваг тротуарної плитки Золотий Мандарин відносять такі як:

 • Міцність – як ми вже згадували, виготовляють плитку методом вібропресування, отже, в ній не утворюються порожнечі та пори. Вона дуже щільна і фізично міцна.
 • Надійність – завдяки і матеріалам, і методам виготовлення, і обробці ця плитка рідко ламається і виходить з ладу. Частіше провалюється ґрунт, який досить просто укріпити, а плитку можна використовувати цю ж саму.
 • Довговічність – тротуарна плитка від Zolotoy Mandarin прослужить вам мінімум 10 років без найменших проблем. До речі, завод дає гарантію на свою продукцію, якраз десять років.
 • Зносостійкість – навіть при максимальному навантаженні на поверхню плитки вона не стирається і не втрачає своєї привабливості.
 • Стійкість до фізичного (перепад температур, тиск) і хімічного (вплив кислотних опадів та інше) впливу.
 • Тротуарна плитка виробництва компанії Золотий мандарин Обухів не чинить шкідливого впливу на природне середовище. Виготовлена з натуральних компонентів вона нічого не виділяє, на відміну від асфальту, і ніяким іншим чином не впливає на природу, людей або тварин.
 • Вирівняність – поверхня плитки дуже рівна (за винятком плиток з фаскою тощо), вона легко укладається і утворює максимально вирівняну поверхню.

Крім того, ціна на плитку доступна кожному, а це дуже великий плюс у наш час.

Зауважимо також, що плитка легко миється, бруд із неї можна видалити за кілька хвилин. Верхній бік кожної плитки дещо шорсткий, це робить її дуже зручною для використання в ожеледицю, оскільки на ній не утворюється лід.

Як купити тротуарну плитку Золотий Мандарин?

Замовити плитку від цього виробника ви можете в будь-який час на нашому сайті Ок Плитка. У нас ви знайдете великий асортимент товару, і вас обов’язково порадує ціна на нього.

На всі питання щодо товару, доставки та оплати вам дадуть відповідь наші технічні консультанти за телефонами, які вказані на сайті.

Оформити замовлення можна всього за кілька хвилин, ми відразу ж опрацюємо вашу заявку і оформимо доставку по Києву та області.