Тротуарна плитка Авеню від Ковальської

Старе місто

Детальніше

Бруківка Колор-мікс

Детальніше

Лайнстоун 20

Детальніше

Лайнстоун 30

Детальніше

Лайнстоун 60

Детальніше

Бруківка

Детальніше

Паркувальна решітка

Детальніше

Бруківка без фаски

Детальніше

Подвійне Т

Детальніше
Доставка тротуарной плитки

Доставка маніпулятором

Детальніше

Оплата товару при отриманні

Детальніше

Якісне укладання 150 грн/м2

Детальніше
Замер тротуарной плитки

Замовити замір
+38 (067) 145-99-55
+38 (050) 551-80-70

Тротуарна плитка Ковальська Київ ціна

Різноманітність
тротуарної плитки
у наш час призводить до того, що кожному бренду доводиться виготовляти продукцію дедалі краще і краще. Одним із найбільш якісних і популярних брендів є
тротуарна плитка Авеню від Ковальської .Це досить молода торгова марка, яка, використовуючи для виробництва відмінне обладнання та новітні технології, відразу ж припала до душі покупцям.

Переваги плитки

Якщо ви хочете зробити гарний двір у своєму літньому кафе, облагородити подвір’я біля будинку, зробити ідеальною дачу або вимостити стежки в саду – нічого кращого за плитку Авеню від Ковальської ви не знайдете.

Її основними перевагами слід вважати:

 • Компанія стверджує, що їхня плитка може простояти 15 років, хоча з огляду на якість виробу і середній термін служби будь-якої тротуарної плитки, цей термін цілком можна збільшити в два або три рази.
 • Забудьте про калюжі після дощу – при правильному укладанні вся зайва вода буде просто йти в стики плитки і вбиратися в ґрунт.
 • Ідеальна чистота досягається за кілька хвилин – за вологої погоди бруд, якщо такий буде на плитці, можна просто змити, а в суху вона легко чиститься звичайним віником.
 • Рівна поверхня з плиткою вам забезпечена, якщо з якоїсь причини частина ґрунту просяде і утвориться поглиблення, його можна нейтралізуватися дуже швидко. Для цього не потрібно буде розбирати всю ділянку, достатньо помітити тільки ту частину, яка просіла.
 • Промислово-будівельна група “Ковальська” виробляє плитку з натуральних матеріалів високої якості.
 • Плитка не впливає на природу, людей або тварин.
 • Завдяки великому асортименту плитки – з неї можна створити неповторний візерунок, використовуючи плитку різної товщини ви також можете створити не тільки орнамент, а й різні рівні.

Це всього лише кілька переваг тротуарної плитки даного бренду, також до нього відноситься і низька цінавироби. Така цінова політика стала можливою завдяки використанню української сировини.

Тротуарная-плитка-Авеню
Старый город Ковальская
купить-тротуарную-плитку-от-Ковальской

Чому варто купити саме плитку Ковальська?

Всі перераховані нами переваги плитки можна віднести і ще до деяких брендів, за винятком цінияка у Ковальської, враховуючи якість, є найменшою.

Наші покупці вважають, що купувати тротуарну плитку саме цього бренду слід через такі причини, як:

 1. Великий асортимент тротуарної плитки завод Ковальської – у бренду не тільки багато видів, а й усі вони ретельно продумані та вивірені так, щоб вам точно захотілося використовувати саме їхню плитку.
 2. Фірма виробляє свою продукцію вібропресуванням. Таким чином, виходить досягти міцності та надійності виробу. Продукція стійка до хімічного і фізичного впливу (температур, ударів, корозії, окислення).
 3. Верхня поверхня обробляється методом дробоструминної обробки.
 4. Плитка шорстка – використовуючи таку плитку, ви забудете про ожеледицю.
 5. Використовуючи штучне старіння, вдається досягти вінтажного ефекту. Ці методи допомагають зробити вашу територію ще більш красивою та ефектною.

Крім того, у фірмі використовують різні кольори та їхнє змішування, за допомогою новітнього обладнання вдається зробити дренаж тощо.

Як купити?

Придбати тротуарну плитку Ковальська у будь-якій кількості та за доступною вартості ви можете за допомогою нашого сайту.

Щоб замовити цю продукцію – просто зайдіть на сайт і за кілька хвилин зробіть заявку. Ми виконаємо її одразу ж при отриманні та доставимо вашу плитку зКиєва у будь-який населений пункт України.

На всі питання вам дадуть відповідь наші технічні консультанти за телефонами, які вказані на сайті Ok Plitka – тротуарна-плитка.kiev.ua.