Тротуарна плитка

Види тротуарної плитки

Старе місто

Детальніше

Цеглинка

Детальніше

Подвійне Т

Детальніше

Паркувальна решітка

Детальніше

Лайнстоун 20

Детальніше

Лайнстоун 30

Детальніше

Лайнстоун 60

Детальніше

Бруківка

Подробнее

Цегла без фаски

Детальніше
Доставка тротуарной плитки

Доставка маніпулятором за 1 день

Оплата товару при отриманні

укладка тротуарной плитки

Якісне укладання 190 грн/м2

Замер тротуарной плитки

Замір моб. 067-145-99-55

Виробники тротуарної плитки

Купити тротуарну плитку в Києві, ціна тротуарної плитки

Дедалі частіше в Україні замість обридлого, недовговічного і шкідливого для природного довкілля асфальту, використовують тротуарну плитку. Цей матеріал не тільки дуже довговічний, а й простий в укладанні, а також зручний тим, що дає змогу пошкоджене покриття легко відновити. Плитку використовують для міст і селищ, її укладають на території літнього кафе, а також у дворах приватних будинків і садиб. Тротуарну плитку в Києві використовують дедалі частіше і це робить місто ще красивішим.

Наша компанія займається оптовим і роздрібним продажем виключно високоякісної тротуарної плитки, виробленої кращими виробниками. “Ок Плитка” є офіційним дистриб’ютором тротуарної плитки наступних брендів: Юнігран (Unigran), Завод ФЄМ, Ковальська, Авеню, Еко, Золотий Мандарин.

Особливості використання та вимоги до плитки

У цього матеріалу величезна кількість переваг. Він міцний, надійний, не чинить шкідливого впливу на природу. Зазвичай його отримують двома методами – вібролиттям і вібропресуванням, а про що ми поговоримо пізніше, залежно від характеру і сировини виробництва плитка матиме різні властивості. У будь-якому разі важливо, щоб вона відповідала таким вимогам, як:

 • Могла без проблем витримати будь-які перепади температур, а також не псувалася від впливу атмосферних опадів.
 • Була стійкою до тертя, тобто не стиралася.
 • Мала естетично приємний зовнішній вигляд.
 • Не руйнувалася від морозу.

Володіючи цими характеристиками, плитка може використовуватися для різних цілей. Наприклад, встановити її в якості покриття ви можете:

 • Для тротуарних доріжок, доріжок у саду або парку, стежок у дворі приватного будинку.
 • З її допомогою можна виготовити вимощення і обладнати підходи до будинку. Красива плитка від компанії “Ок Плитка” зробить парадний вхід у ваш будинок унікальним і неповторним.
 • Автостоянка або покриття в гаражі з плитки також буде довговічним і міцним.
 • За допомогою плитки можна створити дивовижний дизайн де завгодно і для чого завгодно.
 • Для створення літнього майданчика кафе або ресторану.

Словом, використовувати плитку ви можете де завгодно і як завгодно. Цей матеріал є воістину універсальним.

Особливості плитки

Загалом, такий матеріал як плитка, тротуарна, фасадна або будь-яка інша, це дуже древній матеріал, який використовувався людством протягом тисячоліть. За цей час цивілізації встигли переконатися і упевнитися в багатьох перевагах плитки. Однак, сучасна плитка, яку виготовляють за допомогою нових технологій і на основі наукових знань, звісно ж, має набагато важливіші переваги. Виділимо серед них основні:

 1. Не впливає на навколишнє природне середовище – оскільки сучасну тротуарну плитку виготовляють винятково з природної сировини, високої якості, вона не виділяє жодних забруднювальних речовин. Крім того, стики плитки дають змогу відбуватися повітрообміну між атмосферою і ґрунтом. Не впливає плитка також на людину, тварин чи птахів.
 2. Плитка довговічна і слабо піддається зносу. Навіть найпростіше покриття з плитки може легко прослужити вам до 40 років. У разі ж дбайливого ставлення або укладання в більш-менш м’яких кліматичних умовах (захід України, Одеса, Херсон) тротуарна плитка служитиме вам набагато довше.
 3. Можливість з її допомогою створити оригінальний і неповторний дизайн саду, подвір’я, кафе.
 4. Велика розмаїтість видів плитки – зараз існує величезна кількість найрізноманітнішої плитки. Вона може відрізнятися за формою, кольором, товщиною та іншими параметрами. Все це створює широкий плацдарм для творчості.
 5. Приємний зовнішній вигляд – будь-яка плитка має кращий вигляд, ніж асфальт, вона акуратна і дає змогу створювати чіткі та яскраві форми стежок.
 6. Плитка легко миється – очистити плитку можна дуже просто. Іноді для цього навіть не потрібно докладати зусиль – хороший дощ і так змиє з неї пил і бруд.
 7. Легкість ремонту. Щоб “полагодити” покриття їхньої плитки, зазвичай достатньо просто замінити один-два елементи в разі потреби.
 8. Ціни – придбати плитку можна за дуже невеликою ціною.

Звичайно ж, як і в будь-якого матеріалу, у плитки є певні недоліки. До них можна віднести, наприклад, утворення криги взимку. Однак, при правильному підборі плитки, цього можна легко уникнути. Також прийнято вважати, що укладання плитки обійдеться дорожче укладання асфальту, але оскільки плитку укладають вручну, то така робота буде і набагато якіснішою.

Замер тротуарной плитки

Замір і розрахунок

Особливості технології виготовлення і як це позначається на плитці?

Перш ніж купити тротуарну плитку в Києві, поцікавтеся, як вона була зроблена, від цього залежить і її вартість. Існує два способи виготовлення: вібролиття і вібропресування. Перший полягає в тому, що сировинну масу просто ллють у форму, яка постійно вібрує, тоді як у другому випадку додатково використовують прес.

Плитка від виробника, виконана вібропресуванням, міцніша і якісніша, але вона має менш акуратний вигляд, ніж за першого способу виробництва.

Наша компанія Ок Плитка – тротуарна-плитка.kiev.ua вже багато років займається реалізацією тротуарної плитки, ціна на яку у нас невелика, а якість відмінна. Ми все знаємо про цей матеріал і з задоволенням поділимося знаннями з вами.

На даний момент у нашому прайс-листі ви знайдете величезну кількість видів і різновидів плитки. Вони відрізняються торговою маркою, розцінками, зовнішнім виглядом, параметрами.

Для того щоб підібрати для себе ідеальну плитку, вам потрібно буде звернутися до наших менеджерів і вони вам із задоволенням допоможуть. Отже, що потрібно знати для ідеального вибору:

 • В яких умовах ви будете укладати плитку?
 • Які особливості погоди?
 • Для чого вам потрібна плитка?
 • Який колір вам потрібен?
 • Яка фактура?
 • Ціна?

Відповівши на ці запитання, вам обов’язково буде надано кілька варіантів відповідної плитки від наших консультантів. Вам залишиться тільки вибрати.

Замовити тротуарну плитку онлайн можна дуже просто – для цього знадобиться всього лише кілька хвилин часу.

Ми здійснюємо продаж тротуарної плитки в Києві та області. Оскільки ми закуповуємо товар у виробників, то у нас малі націнки і купити плитку ви зможете недорого. Чекаємо на вас! І вже готуємо нові пропозиції і види чудово тротуарної плитки.

Тротуарна плитка ціна в Києві та Україні

Тротуарна плитка вид Ціна грн / м2
Старе місто 192 грн / м2
Цеглинка 192 грн / м2
Подвійне Т 323 грн / м2
Ромб 323 грн / м2
Лайнстоун 454 грн / м2
Бруківка 300 грн / м2