Укладання тротуарної плитки

Понад 10 років досвіду

Безкоштовний замір

Здача роботи в строк

Гарантія 5 років

Працюємо за договором

Ніякого алкоголю

Ціна на укладання тротуарної плитки

Ціна укладання тротуарної плитки Ціна грн, м2
Укладання тротуарної плитки на готову основу 150 грн
Укладання тротуарної плитки з підготовкою основи (пісок + щебінь) 200 грн
Укладання тротуарної плитки з підготовкою бетонної основи 250 грн
Укладання тротуарної плитки Старе місто 150 грн
Укладання тротуарної плитки Цегла 150 грн
Фігурне укладання тротуарної плитки 250 грн
Встановлення бордюру тротуарного 100-20-8/6 70 грн, м.п
Встановлення бордюру дорожнього 100-30-15 100 грн, м.п.
Встановлення водостоку 55 грн, м.п

Процес укладання тротуарної плитки не вирізняється особливою складністю, тому для цього не потрібні певні знання і навички – достатньо дотримуватися всіх вимог, певних правил, тільки в цьому разі вдасться отримати високоякісне покриття, яке прослужить упродовж багатьох років, без зміни зовнішнього вигляду.

Як правильно укладається плиткове покриття

Процес укладання тротуарної плитки передбачає дотримання суворої послідовності виконання певних етапів, до яких належать:

підготовка основи під покриття, в якості якої найчастіше виступає гравійно-піщана подушка (при проведенні укладальних робіт у складних умовах застосовується бетонна основа);

укладання підстилаючого шару, безпосередньо під тротуарну плитку;

заповнення швів між окремими плитковими елементами;

встановлення бордюрів, які виступають як обмежувачі площі мощення бруківки.

Основною умовою проведення укладальних робіт є те, що ділянка, де планується розмістити плитку, має бути ретельно спланована, із суворим дотриманням рівнів і нахилів для забезпечення якісного стоку води. Обов’язковим також є зняття верхнього шару ґрунту на глибину, що відповідає проєктній документації (30 – 40 сантиметрів для пішохідних тротуарів, 50 – 50 сантиметрів для проїжджої частини). Суворо забороняється укладати тротуарну плитку на асфальтове покриття.

Основна вимога до несучого шару – він повинен володіти стійкістю до впливу вологого середовища, перепадів температурного режиму, несуча здатність повинна розподілятися рівномірно. При підготовці несучого шару матеріал зобов’язаний підбиратися дуже ретельно, допускається використання для цього:

дрібного щебеню;

гравію, фракція якого становить до 5 міліметрів;

піску.

Товщина цього шару залежить від призначення зони, де буде проводитися укладання плитки, показник може варіюватися від 14 до 70 сантиметрів. Товщина підстильного шару після пресування має бути від 3 до 5 сантиметрів, за більшого показника поверхня під час навантажень може піддаватися деформації.

При укладанні тротуарної плитки на ділянках, де передбачаються значні і постійні навантаження, в підстилаючий шар потрібне додавання в’яжучих матеріалів – гашеного вапна (в пропорціях один до восьми), цементу (в пропорції один до семи), дану технологію також використовують при заповненні швів цементом між елементами.

При укладанні тротуарної плитки в приміщенні або під навісом, який буде виступати захистом від негативного впливу зовнішніх чинників довкілля, підстилаючий шар може складатися з вологого піщано-цементного розчину.

Укладання плитки

Цей етап здійснюється після того, як підстильний шар уже повністю підготовлений. Робота починається від наявної поверхні, з обов’язковим врахуванням профілю укладання, плитка укладається однаковими рядами, при цьому слід стежити, щоб поверхня елементів мала однакову висоту.

У разі, якщо шви між плитками планується заповнювати піском, ширина швів має бути три міліметри, у разі фіксації плитки з використанням мастики або розчину для кладки, відстань між плитками має бути не меншою, ніж вісім міліметрів.

Слід пам’ятати про те, що наявність швів під час укладання тротуарної плитки є обов’язковою умовою, що дає змогу уникнути деформації або відколів ребер під час силового впливу або температурних впливів. Шви між плитками, заповнені необхідною речовиною, під час експлуатації покриття виступають у ролі еластичної опори, завдяки якій навантаження на плитку (вертикальне, горизонтальне) розподіляються рівномірно. Після завершення укладальних робіт проводиться рівномірне утрамбовка плитки, починаючи від країв до центру.

Утрамбування плиткового покриття

Проведення утрамбовочних робіт сприяє збільшенню швів між плитковим покриттям і підстилаючим шаром. Даний етап проводитися також від країв до центральної частини, тільки коли поверхня покриття абсолютно чиста і суха. Утрамбування виконується спеціальними вібраційними плитами.

Після утрамбовки шви між окремими елементами заповнюються піском (до поверхні плитки), для збільшення щільності швів, досягнення максимального ефекту їх можна заливати водою (після усадки швів процедуру слід виконати повторно).

В Україні купити високоякісну тротуарну плитку таких відомих виробників як Золотий Мандарин, Ковальська, іншу, можна в інтернет-магазині компанії “ОК ПЛИТКА”. Замовити бруківку різних розмірів, форм і кольорів, можуть клієнти Києва Київської області. На сайті компанії вказана актуальна ціна тротуарної плитки, фото для ознайомлення, а також опис.

Дивитися ціни на тротуарну плитку “