Тротуарна плитка

Старе місто

Цегла

Пасаж

Променада

Акрополь

Патіо

Лайнстоун 20

Лайнстоун 30

Лайнстоун 60

Модерн

Патерн

Квадрат

Подвійне Т

Паркувальна решітка

Ромб

Креатив

Бруківка

Цегла без фаски

Доставка тротуарной плитки

Доставка маніпулятором за 1 день

Оплата товару при отриманні

укладка тротуарной плитки

Якісне укладання 150 грн/м2

Замер тротуарной плитки

Замір моб. 067-145-99-55

Паркет 450х150

Пасіон

Пісчаник

Венеція

Виробники тротуарної плитки

Купити тротуарну плитку, ціна тротуарної плитки

Все частіше в Україні замість набридлого, недовговічного та шкідливого для природного довкілля асфальту використовують тротуарну плитку. Цей матеріал не тільки дуже довговічний, але й простий укладання, а також зручний тим, що дозволяє пошкоджене покриття легко відновити. Плитку використовують для міст та селищ, її укладають на території літнього кафе, а також у дворах приватних будинків та садиб. Тротуарна плитка у Києві використовується все частіше і це робить місто ще красивішим.

Наша компанія займається оптовим та роздрібним продажем виключно високоякісної тротуарної плитки, виробленої кращими виробниками. “Ок Плитка” є офіційним дистриб’ютором тротуарної плитки наступних брендів: Юнігран (Unigran), Завод ФЄМ, Ковальська, Авеню, Еко, Золотий Мандарин.

Особливості використання та вимоги до плитки

У цього матеріалу величезна кількість переваг. Він міцний, надійний, не надає шкідливого впливу природу. Зазвичай, його отримують двома методами – вібролиттям та вібропресуванням, а чим ми поговоримо пізніше, залежно від характеру та сировини виробництва плитка матиме різні властивості. У будь-якому випадку важливо, щоб вона відповідала таким вимогам, як: |

 • Могла без проблем витримати будь-які перепади температур, а також не псувалася від впливу атмосферних опадів.
 • Була стійка до тертя, тобто. не стиралася.
 • Мала естетично приємний зовнішній вигляд.
 • Не руйнувалася від морозу.

Маючи ці характеристики, плитка може використовуватися для різних цілей. Наприклад, встановити її як покриття можна: 

 • Для тротуарних доріжок, доріжок у саду або парку, стежок у дворі приватного будинку.
 • З її допомогою можна виготовити вимощення та обладнати підходи до будинку. Красива плитка від компанії “Ок Плитка” зробить парадний вхід у ваш будинок унікальним і неповторним.
 • Автостоянка або покриття в гаражі з плитки також буде довговічним та міцним.
 • За допомогою плитки можна створити дивовижний дизайн де завгодно і для чого завгодно.
 • Для створення літнього майданчика кафе або ресторану.

Словом, використовувати плитку ви можете де завгодно і як завгодно. Цей матеріал є справді універсальним.

Особливості плитки

Загалом такий матеріал як плитка, тротуарна, фасадна або будь-яка інша, це дуже давній матеріал, який використовувався людством упродовж тисячоліть. За цей час цивілізації встигли переконатися, і впевниться у багатьох перевагах плитки. Однак, сучасна плитка, яка виготовляється, за допомогою нових технологій та на основі наукових знань, звичайно ж, має набагато важливіші переваги. Виділимо серед них основні:

 1. Не впливає на навколишнє природне середовище – тому що сучасну тротуарну плитку виготовляють виключно з природної сировини, високої якості вона не виділяє ніяких забруднюючих речовин. Крім того, стики плитки дозволяють відбуватися повітрообміну між атмосферою та ґрунтом. Не впливає плитка також на людину, тварин чи птахів.
 2. Плитка довговічна і слабо піддається зносу. Навіть найпростіше покриття з плитки може легко прослужити до 40 років. У разі ж дбайливого відношення або укладання в більш-менш м’яких кліматичних умовах (захід України, Одеса, Херсон) тротуарна плитка служитиме вам набагато довше.
 3. Можливість з її допомогою створити оригінальний та неповторний дизайн саду, двору, кафе.
 4. Велика різноманітність видів плитки – зараз існує величезна кількість самої різної плитки. Вона може відрізнятися за формою, кольором, товщиною та іншими параметрами. Все це створює широкий плацдарм для творчості.
 5. Приємний зовнішній вигляд – будь-яка плитка виглядає краще, ніж асфальт, вона акуратна і дозволяє створювати чіткі та яскраві форми стежок.
 6. Плитка легко миється – очистити плитку можна дуже просто. Іноді для цього навіть не потрібно докладати зусиль – добрий дощ і так змиє з неї пил та бруд.
 7. Легкість ремонту. Щоб «полагодити» покриття їх плитки зазвичай досить просто замінити один-два елементи в разі потреби.
 8. Ціни – придбати плитку можна за дуже невеликою ціною.

Звичайно ж, як і у будь-якого матеріалу плитка має певні недоліки. До них можна віднести, наприклад, освіту криги взимку. Однак, при правильному підборі плитки цього можна легко уникнути. Також прийнято вважати, що укладання плитки обійдеться дорожче за укладання асфальту, але т.к. плитку укладають вручну, то така робота буде і набагато якіснішою.

Замер тротуарной плитки

Замір та розрахунок

Особливості технології виготовлення та як це позначається на плитці?

Перш ніж купититротуарну плитку в Києві , поцікавтеся, як вона була зроблена, від цього залежить і її вартість. Існує два способи виготовлення: вібролиття та вібропресування. Перший полягає в тому, що сировинну масу просто ллють у форму, яка постійно вібрує, тоді як у другому випадку додатково використовують прес.

Плитка від виробника, виконана вібропресуванням більш міцна та якісна, але вона виглядає менш акуратно, ніж при першому способі виробництва.

Наша компанія Ок Плитка – тротуарна-плитка.kiev.ua вже багато років займається реалізацією тротуарної плитки, ціна

На даний момент у нашому прайс листі ви знайдете величезну кількість видів та різновидів плитки. Вони відрізняються торговою маркою, розцінками, зовнішнім виглядом, параметрами.

Для того, щоб підібрати для себе ідеальну плитку, вам потрібно буде звернутися до наших менеджерів і вони вам із задоволенням допоможуть. Отже, що потрібно знати для ідеального вибору:

 • У яких умовах ви укладатимете плитку?
 • Які особливості погоди?
 • Для чого вам потрібна плитка?
 • Який колір вам потрібен?
 • Яка фактура?
 • Ціна?

Відповівши на ці питання, вам обов’язково будуть надані кілька варіантів підходящої плитки від наших консультантів. Вам залишиться лише вибрати.

Замовити тротуарну плитку  онлайн можна дуже просто – для цього знадобиться лише кілька хвилин часу.

Ми здійснюємо продаж тротуарної плитки у Києві та області. Так як ми купуємо товар у виробників, то у нас малі націнки та купити плитку ви зможете недорого. Чекаємо Вас! І вже готуємо нові пропозиції та види чудово тротуарної плитки.

Тротуарна плитка ціна в Києві та Україні

Тротуарна плитка вигляд Ціна грн/м2
Старе місто 192 грн/м2
Цегла 192 грн/м2
Подвійне Т 323 грн/м2
Ромб 323 грн/м2
Лайнстоун 454 грн/м2
Бруківка 300 грн/м2