Бордюр купити в Києві

Борт дорожній

100-30-15

Детальніше

Бордюр тротуарний

100-20-8

Детальніше

Бордюр тротуарний

100-20-6

Детальніше

Бордюр парковий

50-20-6

Детальніше

Лоток

28-16-6

Детальніше

Борт радіусний

78-30-15

Детальніше

Кольорова гамма

сірий

чорний

коричневий

персиковий

оливковий

червоний

Купити бордюри для тротуарної плитки

Невід’ємною частиною під час укладання тротуарної плитки є такий елемент як бордюр, який використовується як предмет, що розділяє ділянку з тротуарною плиткою від інших. Він являє собою досить невеликі бетонні вироби, що виступають над ґрунтом з боків тротуарної плитки. Використовується як огорожа, а також як елемент дизайну. Застосування бордюру дає змогу приховати бічні сторони покриття, також формує напрямок укладання плитки.

Для того, щоб покриття прослужило протягом тривалого періоду часу, під час проведення будівельних робіт повинні використовуватися тільки бордюри високої якості. Купити їх в Україні пропонує наша компанія Ок Плитка. Ми є офіційними дилерами найкращих вітчизняних і зарубіжних виробників, тому всі бордюри є оригінального виробництва, відповідають необхідним стандартам і нормативам, мають сертифікати, що підтверджують їхню високу якість.

Під час виготовлення бордюрів застосовуються інноваційні технології, використовується сучасне обладнання, найкращі матеріали, що дає змогу істотно підвищити якість готової продукції, поліпшити її експлуатаційні характеристики. Головною перевагою співпраці з нами є співвідношення ціна – якість, адже вартість нашої продукції доступна для більшості клієнтів.

Види бордюрів

Залежно від ділянки, де укладатиметься тротуарна плитка, використовуються бордюри різних видів. Вони можуть бути:

  • дорожніми (застосовуються під час укладання пішохідних тротуарів)
  • садовими або тротуарними (використовуються при мощенні садових доріжок).

За зовнішнім виглядом усі види бордюрів схожі між собою, але кожен із них має свої особливості.

Дорожній бордюр характеризується стандартними розмірами, його довжина найчастіше становить 100 сантиметрів, висота – 30 сантиметрів і ширина 15 сантиметрів. Встановлюється такий бордюр по краях міських доріг, захищаючи пішоходів від наїзду транспортних засобів і виділяючи полотно дороги, що корисно для водіїв під час їзди в нічний час.

Садові або тротуарні бордюри мають набагато менші розміри. Залежно від конкретних цілей, використовують елементи таких розмірів:

  • 1000х200х80;
  • 600х200х80;
  • 500х200х80.

Для прокладання проїзду у дворі застосовують бордюри 600х200х80, а для мощення доріжок використовують бордюри менших розмірів.

Також існує і такий вид бордюру, як магістральний. Залежно від місця його встановлення, він може мати різні розміри. Для міських доріг використовуються елементи, розмір яких на десять – двадцять відсотків більший від дорожнього каменю, для заміських шосейних доріг розміри бордюрів можуть бути збільшені вдвічі. Досить часто магістральні бордюри посилені арматурою, що підвищує їхню міцність.

Вимоги до бордюрів

Для зон з холодними кліматичними умовами і різким перепадом температурного режиму рекомендується використовувати бордюри, виготовлені із застосуванням технології вібропресування, що дає змогу отримати стійкий матеріал із тривалим експлуатаційним періодом (приблизно 20 років).

До всіх бордюрів висуваються однакові вимоги, вони мають бути:

  • водостійкими;
  • міцними;
  • мати стійкість до мінусової температури

Клієнти Києва, Київської області можуть замовити в інтернет-магазині нашої компанії бордюри різних видів, розмірів і кольору, що відповідають індивідуальним вимогам. На сайті компанії можна ознайомитися з асортиментом продукції, також тут розміщені актуальні ціни та фотографії з описом кожної позиції. За потреби наші фахівці нададуть професійну консультацію, допоможуть обрати бордюри.