Тротуарна плитка Еко

Старе місто

Детальніше

Цеглинка

Детальніше

Водостік

Детальніше

Кольорова гама

сірий

чорний

коричневий

персиковий

оливковий

червоний

жовтий

білий

Купити тротуарну плитку Еко, ціна від виробника

Хороша тротуарна плитка зробить ваше життя не тільки дуже комфортним, а й яскравим. Пропонуємо вашій увазі плитку нового покоління від українського бренду Еко.

Тротуарна плитка Еко на ринку будівельних матеріалів порівняно недавно. Всього з 2010 року фірма встигла практично повністю завоювати ринок і стати нарівні з продажами з різними вітчизняними та зарубіжними торговими марками.

Як виробляється тротуарна плитка на заводі Еко?

Не завжди молодість для торгової марки це вада, в сучасному світі, скоріше гідність. Компанія Еко використовує тільки сучасне обладнання, а також новітні методики виробництва. Сировина, що застосовується для виробництва плитки, не тільки високої якості, а й абсолютно не чинить ніякого впливу на навколишнє природне середовище, як і саме виробництво.

Тротуарні плитки Еко Біла Церква виготовляються за допомогою методу вібропресування і поверхневого фарбування. Компанія застосовує якісні каски, які не стираються з часом.

Переваги плитки Еко відгуки

Наразі компанія виробляє кілька видів тротуарної плитки, вважається, що найпопулярнішими з них є такі як Старе місто і Цегла. Всі їх об’єднує відмінна якість, а також такі переваги як:

  • Міцність – метод вібропресування забезпечує виробу високу щільність. При грамотному виробництві в плитці не буде пір або пустот, матеріал буде максимально щільним, що і забезпечує високу міцність виробів.
  • Довговічність – компанія виготовляючи плитку відразу ж гарантує, що вона вірою і правдою прослужить від 10 і більше років.
    Надійність.
  • Екологічність – тротуарна плитка Еко не чинить ніякого впливу на навколишнє природне середовище. Вона не виділяє при нагріванні шкідливих речовин, фарба безпечна для живих організмів і не змивається. Використовувати плитку можна в саду і парку, на подвір’ї і на вулиці міста або селища.
  • Економічність – ціна на цю плитку зовсім не висока і доступна кожній людині. Ми закуповуємо продукцію відразу ж у виробників, і таким чином, вдається мінімізувати націнку не товар.
  • Креативність – плитка від Еко вирізняється своїм блиском і чудовим зовнішнім виглядом, з її допомогою можна створювати напрочуд красиві та креативні доріжки в саду, майданчики для кафе, прибудинкову територію і так далі. У фірми великий колірний діапазон кожного виду плитки, тож її можна сміливо комбінувати, як у межах однієї марки, так і різних.
  • Морозостійкість – оскільки компанія Eкo використовує при виробництві сучасні методи, то плитка виходить зовсім не пориста і не вбирає вологу. Таким чином, вона не руйнується від морозу при замерзанні води.
  • Не руйнується від перепаду температур.

Також безсумнівною перевагою цієї плитки є легкість її укладання. Створення неймовірної краси доріжок стає можливим з цією плиткою навіть самостійно, а при залученні до роботи професіоналів – виходять справжні шедеври.

Тротуарна плитка Еко легко миється і чиститься від бруду, на ній не буває калюж, оскільки вода просочується в шви між плитками.

Як купити тротуарну плитку Еко в Україні?

Замовити цю плитку можна всього за кілька хвилин на нашому сайті тротуарна-плитка.kiev.ua – Ok Plitka. Інтерфейс дуже простий і зрозумілий, а часу це займе зовсім небагато.

Наші ціни вас обов’язково порадують, а якість продукції захопить.

По Києву та області діє безкоштовна доставка.

Якщо у вас виникнуть будь-які запитання про товар, доставку та оплату, то ви завжди можете зателефонувати нам, і ми відповімо на них.

Чекаємо вас і будемо раді допомогти зробити цей світ красивішим, а ваше життя комфортнішим.